Nový Spark
venku od 1. srpna
Chris Holmes z W.A.S.P. má rakovinu

Chris Holmes z W.A.S.P. má rakovinu

Bývalý kytarista W.A.S.P. Chris Holmes má rakovinu. Nemilou novinu potvrdila jeho manželka a manažerka v jedné osobě Cathy-Sarah poté, co třiašedesátiletý veterán zrušil vystoupení na plavebním festivalu Monsters of Rock.

„Není snadné to psát, jelikož jde o tak osobní věc, ale raději, ať se tu informaci dozvíte přímo od nás než ve formě nějakých spekulací. Chrisovi byla diagnostikována rakovina hrtanu. Nicméně lékaři nás ujistili, že nemetastazuje, což je dobrá zpráva. Chris proto co nejdřív zahájí sedmitýdenní léčebný proces,“ napsala Cathy-Sarah Holmes. „Mezitím bychom vás chtěli poprosit o respektování našeho soukromí. Chris je bojovník a vrátí se určitě ještě silnější.“ O kytaristově odhodlání svědčí i fakt, že byť sice kvůli nemoci zrušil vystoupení na Monsters of Rock, květnové kanadské turné hodlá absolvovat dle plánu.

W.A.S.P. na Sparkshopu

Mimochodem, povzbuzení přišlo i z jindy znesvářeného tábora W.A.S.P., respektive od frontmana Blackieho Lawlesse. „Celá W.A.S.P. rodina zůstává optimistická a věříme, že Chris to zvládne. Přeju mu jen to nejlepší,“ uvedl stručně Lawless, který si jinak v minulosti kvůli kapelním záležitostem neváhal vjet s Holmesem do vlasů.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace