Nový Spark
venku od 2. května
Chris Norman ze zdravotních důvodů zrušil svůj koncert na 29. Benátské! s Impulsem

Chris Norman ze zdravotních důvodů zrušil svůj koncert na 29. Benátské! s Impulsem

Headliner letošního festivalu Benátská! s Impulsem, anglický zpěvák Chris Norman, ruší ze zdravotních důvodů své vystoupení.

„Neskutečně mě mrzí, že do Liberce nepřijedu a nezahraju, ale bohužel jsem ve stavu, kdy mohu pouze ležet. Doufám, že se dám brzy dohromady a co nejdříve uvidím své fanoušky v Česku,“ vzkázal Chris Norman, který kvůli vysokým horečkám a kašli částečně přišel o hlas a i se svou manažerkou komunikuje pouze prostřednictvím SMS.

O změně organizátoři informovali prakticky okamžitě, co se nepříjemnou novinku dozvěděli. „Podobné změny na poslední chvíli jsou noční můrou každého z nás, doufali jsme, že nám se vyhnou. Ještě včera večer jsme seděli s Chrisovým road managerem na hotelu a ladili poslední detaily… Bohužel realita je jaká je, ale doufám, že se nám podařilo program upravit tak, že i letos budou fanoušci z Benátské! odcházet spokojení, všem se omlouváme,“ říká ředitel Benátské! s Impulsem Pavel Mikez s tím, že místo vystoupení Chrise Normana se posune koncert RYBIČEK 48.

„Vzhledem k tomu, že Rybičky loni vyprodaly svůj koncert za tři a čtvrt hodiny a i na Benátskou! přijedou s ohromnou show, tak věřím, že budou důstojnou náhradou. Chrisovi samozřejmě přejeme co nejrychlejší uzdravení a třeba se uvidíme příští rok.I já bych se chtěl fanouškům omluvit a doufám, že na nás nezanevřou,“ dodává spolumajitel festivalu Petr Pečený.

Festival Benátská! s Impulsem se uskuteční od 27. do 30. července ve Vesci u Liberce. Devětadvacátý ročník láká mimo jiné i na tvrdou hudbu. Zahrají HARLEJ, DOGA či KRUCIPÜSK.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace