Nový Spark
venku od 1. září
Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Dokument nazvaný „Biography: Kisstory“ mapuje téměř půlstoletí trvající kariéru jedné z nejslavnějších hudebních kapel všech dob. Premiéra proběhne během dvou červnových večerů na americkém placeném kanále A&E.

Bohaté naleziště merche KISS nabízí náš Sparkshop

KISS se v dokumentu podělí o svoji obdivuhodnou cestu, kterou rámují začátky v první polovině sedmdesátých let až po třísky z poslední rozmlácené kytary a uhaslého ohně na pódiu během poslední show. Součástí příběhu budou nejen zakládající pardálové Paul Stanley s Genem Simmonsem, ale také současní členové Tommy Thayer a Eric Singera a hosté Dave Grohl (NIRVANA, FOO FIGHTERS), Tom Morello (RAGE AGAINST THE MACHINE), manažer Doc McGhee, hudební producent Bob Ezrin (ALICE COOPER, PINK FLOYD) a další.

KISS, kteří během své existence prodali přes 100 milionů nahrávek a jsou černým písmem zapsáni ve slavné Rock and Roll Hall of Fame, divákům odhalí svůj kompletní dechberoucí příběh. Dokument je poskládán ze záznamů nahrávacích session, osobních záznamů, zákulisních materiálů i raritních záznamů, díky čemuž poskytne fanouškům plnohodnotný pohled na jednu z nejvlivnějších rockových kapel historie. Diváci z první ruky uslyší emotivní příběh rozkvětu kapely na drsné rockové scéně New Yorku 70. letech, jejich raketový vzestup ke slávě, pád v 80. letech vlivem drog a alkoholu i boj, který je v 90. letech dostal zpátky na vrchol.

Dokument rozdělený na dva díly bude k vidění po dva večery 27. a 28. června.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace