Nový Spark
venku od 2. ledna
Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Dokument nazvaný „Biography: Kisstory“ mapuje téměř půlstoletí trvající kariéru jedné z nejslavnějších hudebních kapel všech dob. Premiéra proběhne během dvou červnových večerů na americkém placeném kanále A&E.

Bohaté naleziště merche KISS nabízí náš Sparkshop

KISS se v dokumentu podělí o svoji obdivuhodnou cestu, kterou rámují začátky v první polovině sedmdesátých let až po třísky z poslední rozmlácené kytary a uhaslého ohně na pódiu během poslední show. Součástí příběhu budou nejen zakládající pardálové Paul Stanley s Genem Simmonsem, ale také současní členové Tommy Thayer a Eric Singera a hosté Dave Grohl (NIRVANA, FOO FIGHTERS), Tom Morello (RAGE AGAINST THE MACHINE), manažer Doc McGhee, hudební producent Bob Ezrin (ALICE COOPER, PINK FLOYD) a další.

KISS, kteří během své existence prodali přes 100 milionů nahrávek a jsou černým písmem zapsáni ve slavné Rock and Roll Hall of Fame, divákům odhalí svůj kompletní dechberoucí příběh. Dokument je poskládán ze záznamů nahrávacích session, osobních záznamů, zákulisních materiálů i raritních záznamů, díky čemuž poskytne fanouškům plnohodnotný pohled na jednu z nejvlivnějších rockových kapel historie. Diváci z první ruky uslyší emotivní příběh rozkvětu kapely na drsné rockové scéně New Yorku 70. letech, jejich raketový vzestup ke slávě, pád v 80. letech vlivem drog a alkoholu i boj, který je v 90. letech dostal zpátky na vrchol.

Dokument rozdělený na dva díly bude k vidění po dva večery 27. a 28. června.

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace