Nový Spark
venku od 1. listopadu
Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Chystá se čtyřhodinový dokument o KISS a jejich bezmála 50 letech na scéně

Dokument nazvaný „Biography: Kisstory“ mapuje téměř půlstoletí trvající kariéru jedné z nejslavnějších hudebních kapel všech dob. Premiéra proběhne během dvou červnových večerů na americkém placeném kanále A&E.

Bohaté naleziště merche KISS nabízí náš Sparkshop

KISS se v dokumentu podělí o svoji obdivuhodnou cestu, kterou rámují začátky v první polovině sedmdesátých let až po třísky z poslední rozmlácené kytary a uhaslého ohně na pódiu během poslední show. Součástí příběhu budou nejen zakládající pardálové Paul Stanley s Genem Simmonsem, ale také současní členové Tommy Thayer a Eric Singera a hosté Dave Grohl (NIRVANA, FOO FIGHTERS), Tom Morello (RAGE AGAINST THE MACHINE), manažer Doc McGhee, hudební producent Bob Ezrin (ALICE COOPER, PINK FLOYD) a další.

KISS, kteří během své existence prodali přes 100 milionů nahrávek a jsou černým písmem zapsáni ve slavné Rock and Roll Hall of Fame, divákům odhalí svůj kompletní dechberoucí příběh. Dokument je poskládán ze záznamů nahrávacích session, osobních záznamů, zákulisních materiálů i raritních záznamů, díky čemuž poskytne fanouškům plnohodnotný pohled na jednu z nejvlivnějších rockových kapel historie. Diváci z první ruky uslyší emotivní příběh rozkvětu kapely na drsné rockové scéně New Yorku 70. letech, jejich raketový vzestup ke slávě, pád v 80. letech vlivem drog a alkoholu i boj, který je v 90. letech dostal zpátky na vrchol.

Dokument rozdělený na dva díly bude k vidění po dva večery 27. a 28. června.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace