Nový Spark
venku od 1. června
Chystá se druhý ročník KLUBOOFKA festu

Chystá se druhý ročník KLUBOOFKA festu

Kluboofka se vrací na místo činu, kde to v prosinci 2020 všechno začalo. Připomeňme si: tehdy se za přísných hygienických podmínek uskutečnil úplně první Kluboofka Fest. Pravda, ještě to nemělo přesné označení „Kluboofka Fest“ a logicky se točilo bez publika.

Tehdy před kamerami hrály kapely DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS. Ale pěkně popořadě. Jelikož se nedaly navštěvovat koncerty, Kluboofka Live zprostředkovala tímto prostřednictvím koncert přímo ve vašem obýváku. Po několika týdnech se tato záležitost rozkřikla a vznikla obrovská poptávka po živém hraní před kamerou, tedy po Kluboofce Live. V době restrikcí měla Kluboofka napilno a točila téměř každý měsíc. V létě si dala pauzu od natáčení v rezidentním Nároďáku a přemístila se na letní festivaly.

Po letní sezóně se Kluboofka vrací k natáčení v Nároďáku. Tentokrát ale s publikem a pod označením Kluboofka Fest. Nároďák Jaroměř pro Kluboofku Fest otevírá své brány v sobotu 6. 11. v 18.00. Zahrají kapely 100NA100, POWER 5, TARANISOVY KOLEČKA a BLACK TIGER. Zkrátka plnohodnotný festival!

Jen si u toho pořídíme záběry pro TV kanál Kluboofka. Tak se připojte a nebojte se restrikcí. Na akci dodržujeme veškerá platná hygienická opatření.Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace