Nový Spark
venku od 1. září
Chystaný dokument o Ozzym Osbournovi zná termín premiéry

Chystaný dokument o Ozzym Osbournovi zná termín premiéry

„The Nine Lives Of Ozzy Osbourne“, tedy v překladu Devět životů Ozzyho Osbourna; tak se bude nový dokument o Princi temnoty jmenovat. Dílo o jedné z největších postav rockových dějin bude mít premiéru 7. září.

Dokument bude obsahovat exkluzivní rozhovory i archivní záběry posbírané během neuvěřitelné kariéry muže, který po desetiletí zosobňoval rock’n‘rollovou rebelii. Sleduje Ozzyho život od jeho dětství prožitého v chudobě i ve vězení, přes kariéru u mikrofonu v legendárních BLACK SABBATH i jeho sólovou etapu ověnčenou mnoha úspěchy až ke statusu jednoho z nejoblíbenějších rockových tatíků televizních obrazovek 21. století.

Ve svých 70 letech Ozzy glosuje podstatu svých úspěchů i neúspěchů, svoji jedinečnou schopnost přežít a také vytrvalost. Dvouhodinový dokument obsahuje i rozhovor o nedávno odhalené Parkinsonově diagnóze. Dokument zahrnuje také rozhovory se Sharon, Kelly i Jackem Osbournovými, přáteli i hudebníky včetně Ricka Rubina, Ice-T, Marilyna Mansona, Roba Zombieho, Jonathana Davise, Post Maloneho a dalšími. Režii dokumentu měl na starosti R. Greg Johnston.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace