Nový Spark
venku od 2. října
CITRON oslaví 35. výročí „Radegasta“ jedinečným koncertem na Ostravě v plamenech

CITRON oslaví 35. výročí „Radegasta“ jedinečným koncertem na Ostravě v plamenech

Pamětníci vědí a mladší rockové publikum tuší, že nahrávka „Radegast“ české stálice CITRON patří k nejvýraznějším albům v historii domácí scény. Spousta z nás si ještě živě pamatuje, když toto album roce 1987 vyšlo, jak jsme si jej přinesli domů a s velkou netrpělivostí pustili na gramofonu. Dodnes nám jde z toho mráz po zádech. Taková nádhera to byla a vlastně pořád je. Letos je to už neuvěřitelných 35 let, co nám „Radegast“ dělá radost.

Lupeny na Ostravu v plamenech za zvýhodněnou cenu seženeš na Sparkshopu

Festival Ostrava v plamenech se stane jedinečným místem, kde tohle nádherné výročí společně oslavíme. CITRON nám přehrají celého „Radegasta“ od A do Z a nejen to, přijdou i hosté… nechte se překvapit.

Osmý ročník Ostravy v plamenech letos přivítá 16 kapel z celého světa. Z Německa k nám zavítají DESTRUCTION, CREMATORY a BRAINSTORM. Z Řecka dorazí ROTTING CHRIST a z dalekého Japonska se do Ostravy vrátí legendární LOUDNESS. Domácí scénu budou reprezentovat PANOPTIKO, FORREST JUMP a další.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace