Nový Spark
venku od 1. července
CITRON oslaví 35. výročí „Radegasta“ jedinečným koncertem na Ostravě v plamenech

CITRON oslaví 35. výročí „Radegasta“ jedinečným koncertem na Ostravě v plamenech

Pamětníci vědí a mladší rockové publikum tuší, že nahrávka „Radegast“ české stálice CITRON patří k nejvýraznějším albům v historii domácí scény. Spousta z nás si ještě živě pamatuje, když toto album roce 1987 vyšlo, jak jsme si jej přinesli domů a s velkou netrpělivostí pustili na gramofonu. Dodnes nám jde z toho mráz po zádech. Taková nádhera to byla a vlastně pořád je. Letos je to už neuvěřitelných 35 let, co nám „Radegast“ dělá radost.

Lupeny na Ostravu v plamenech za zvýhodněnou cenu seženeš na Sparkshopu

Festival Ostrava v plamenech se stane jedinečným místem, kde tohle nádherné výročí společně oslavíme. CITRON nám přehrají celého „Radegasta“ od A do Z a nejen to, přijdou i hosté… nechte se překvapit.

Osmý ročník Ostravy v plamenech letos přivítá 16 kapel z celého světa. Z Německa k nám zavítají DESTRUCTION, CREMATORY a BRAINSTORM. Z Řecka dorazí ROTTING CHRIST a z dalekého Japonska se do Ostravy vrátí legendární LOUDNESS. Domácí scénu budou reprezentovat PANOPTIKO, FORREST JUMP a další.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace