Nový Spark
venku od 1. června
Corey Taylor dokončil nahrávání svého druhého sólo alba

Corey Taylor dokončil nahrávání svého druhého sólo alba

Frontman SLIPKNOT a STONE SOUR dokončil nahrávání své další sólové desky. Podle slov zpěváka se fanoušci můžou těšit na hudebně těžší a rychlejší nahrávku než byl její předchůdce „CMFT“ z roku 2020.

Album „CMFT“ na Sparkshopu

Druhé sólové album začal Taylor natáčet letos v lednu v The Hideout Recording Studio v Las Vegas s producentem Jayem Rustonem. Jak popsal první dny ve studiu?

„Jsem naprosto nadšený. Všechno je tentokrát větší, všechno zní lépe, funguje lépe. Hudebně je to těžší, rychlejší, ale stále nesoucí odkaz prvního alba. Jsou tam prvky SLIPKNOT a STONE SOUR, ale i ‚CMFT‘. Je tam vše, co jsem dělal dřív, ale i to, co jsem vždycky dělat chtěl. Všechno zní zatraceně dobře, ani vám nedokážu popsat, jak jsem nadšený, že začínáme natáčet nový album. Nikdo není připravený na to, co uslyší. Je to opravdové. Ale teď už musíme nahrávat.“

Taylorova první sólovka „CMFT“ si v hudebních žebříčcích po celém světě vedla skvěle. Dlouho očekávané album obsahovalo nově napsané skladby, ale i písničky ze šuplíku Coreyho dospívání. Singly jako „Culture Head“, „HWY 666“ či „Black Blue Eyes“ se vcelku rychle staly hity. Hlavně poslední jmenovaná píseň, která dosáhla na první pozici v rádiu Active Rock. Tak se zpěvák stal prvním umělcem, který se dostal na první místo se třemi samostatnými projekty.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace