Nový Spark
venku od 1. června
CRADLE OF FILTH přivítali ve svých řadách novou klávesačku

CRADLE OF FILTH přivítali ve svých řadách novou klávesačku

Novou posilou hřbitovní bandy CRADLE OF FILTH se stala Anabelle Iratni. Hudebnice je známá z jiného projektu Daniho Filtha DEVILMENT, mimo to hraje ve vlastní skupině VEILE.

K odtajnění nové členky došlo v rámci live streamu 12. května. Anabelle v šestičlenné sestavě, jejíž třetinu tvoří čeští muzikanti, nahradila Lindsay Schoolcraft. Ta ohlásila svůj odchod z kapely v únoru 2020 po sedmiletém působení. Live stream je ke zhlédnutí až do 26. května.

Objednejte si vstupenky na live stream CRADLE OF FILTH

CRADLE OF FILTH by se ještě letos měli předvést s novým materiálem. „Existence Is Futile“ bude v pořadí 13. studiovým albem a vyjde u Nuclear Blast. Nahrávka vznikala v Grindstone Studios s producentem Scottem Atkinsem.

Mimo to kapela připravuje k vydání sérii komiksů a Dani Filth se objeví také na filmovém plátně v hororu „Baphomet“. Snímek by měl mít premiéru letos v červnu v rámci streamovacích služeb, na DVD a Blu-Ray.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace