Nový Spark
venku od 1. června
CRADLE OF FILTH zkraje příštího roku přivezou Wednesdaye 13 s repertoárem MURDERDOLLS

CRADLE OF FILTH zkraje příštího roku přivezou Wednesdaye 13 s repertoárem MURDERDOLLS

CRADLE OF FILTH zdokumentovali svou koncertní fazonu na nedávno vydaném živáku „Trouble and Their Double Lives“ a fanouškům dávají vědět, kdy ji budou moct opět okusit na vlastní kůži. Zkraje příštího roku obrazí Evropu v doprovodu WEDNESDAY 13. A stavět budou i v Česku a na Slovensku.

„Ve společnosti dvou skvělých kapel – WEDNESDAY 13 a SICK N´ BEAUTIFUL – se dají očekávat bouřlivá vystoupení. Připravte se tedy na noc, na kterou se nezapomíná, noc plnou zlověstné podívané a hýření. Byli jste varováni!“ vzkazuje Dani Filth fanouškům z Pobaltí, Balkánu a středo-východní Evropy, kudy šňůra povede.

CRADLE OF FILTH na Sparkshopu

Na konci února se výprava s názvem Necromantic Fantasies zastaví hned na dvou místech v Česku – 24. února v Plzni (Šeříkovka) a 25. února v Brně (Fléda) – o pár dní později pak turné uzavřou dvě vystoupení na Slovensku: 7. března v Bratislavě (Majestic) a 8. března v Košicích (Collosseum).

Lákadlem nepochybně budou nejen samotní CRADLE OF FILTH, ale i v Česku se těšící velké oblibě Wednesday 13. Tím spíš, že na turné slibuje hrát především materiál jeho předchozí kapely MURDERDOLLS!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo