Nový Spark
venku od 1. července
CRADLE OF FILTH zkraje příštího roku přivezou Wednesdaye 13 s repertoárem MURDERDOLLS

CRADLE OF FILTH zkraje příštího roku přivezou Wednesdaye 13 s repertoárem MURDERDOLLS

CRADLE OF FILTH zdokumentovali svou koncertní fazonu na nedávno vydaném živáku „Trouble and Their Double Lives“ a fanouškům dávají vědět, kdy ji budou moct opět okusit na vlastní kůži. Zkraje příštího roku obrazí Evropu v doprovodu WEDNESDAY 13. A stavět budou i v Česku a na Slovensku.

„Ve společnosti dvou skvělých kapel – WEDNESDAY 13 a SICK N´ BEAUTIFUL – se dají očekávat bouřlivá vystoupení. Připravte se tedy na noc, na kterou se nezapomíná, noc plnou zlověstné podívané a hýření. Byli jste varováni!“ vzkazuje Dani Filth fanouškům z Pobaltí, Balkánu a středo-východní Evropy, kudy šňůra povede.

CRADLE OF FILTH na Sparkshopu

Na konci února se výprava s názvem Necromantic Fantasies zastaví hned na dvou místech v Česku – 24. února v Plzni (Šeříkovka) a 25. února v Brně (Fléda) – o pár dní později pak turné uzavřou dvě vystoupení na Slovensku: 7. března v Bratislavě (Majestic) a 8. března v Košicích (Collosseum).

Lákadlem nepochybně budou nejen samotní CRADLE OF FILTH, ale i v Česku se těšící velké oblibě Wednesday 13. Tím spíš, že na turné slibuje hrát především materiál jeho předchozí kapely MURDERDOLLS!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace