Nový Spark
venku od 1. prosince
Cristina z LACUNA COIL promluvila o proražené lebce

Cristina z LACUNA COIL promluvila o proražené lebce

V souladu s nocí nasáklou gotickou hudbou italských metalistů prozradila frontwoman kapely zážitek, na který nosí památku po většinu svého života. Šlo při něm doslova o zdraví a tekla krev.

„Když mi bylo dvanáct let, trpěla jsem náměsíčností. Jednou jsem při noční procházce vypadla z balkónu a prorazila si lebku. Dodnes mi „zdobí“ hlavu pěkná jizva, ale vše mohlo dopadnouti i mnohem,“ hůře vzpomíná Cristina.

Rozhovory s ní aktuálně najdete jak v aktuálním vydání Sparku, tak především v jeho mladším bráchovi Fakkerovi, kde LACUNA COIL zaujali pozici kapely pro hlavní článek. Seženete ve všech dobrých trafikách.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace