Nový Spark
venku od 1. srpna
CUTTERRED FLESH: Flákota na cáry

CUTTERRED FLESH: Flákota na cáry

Karlovarská metalová masna jménem CUTTERRED FLESH vydala letos páté řadové album „Sharing Is Caring“. Brutal death metal ze západního cípu naší zemičky porcuje na kusy už dvacátým rokem a s novou fošnou hlásí změny. O pulzujícím životě CUTTERRED FLESH promluvil za ostře nabroušenou hordu zpěvák Jirka Krš.

CUTTERRED FLESH mají za sebou bohatou historii koncertů, přece jen už uběhlo dvacet let od založení kapely. „Co se týká turné po světě, větší bylo dvoutýdenní turné po Rusku, pak opět dvoutýdenní turné po Balkánu. Sestava CF je dnes složena z muzikantů, kteří působí i v jiných kapelách, s nimiž objeli kus světa, namátkou třeba Mexiko. S aktuální deskou jsme měli vyjet už dvakrát, ale díky covidu se vše odsunulo. Máme podepsané dva kontrakty na autobusovou tour po západní Evropě se SIX FEET UNDER, a pak ještě s běloruskými RELICS OF HUMANITY. Tak snad už to příští rok dopadne. Každopádně v poslední době to byly spíše jednotlivé koncerty, případně prodloužené víkendy třeba se SINISTER nebo LENG TCH’E, a samozřejmě s celou řadou českých kapel. Nezapomenutelná jsou pro nás pak vystoupení na předních českých festivalech, jako jsou Brutal Assault, Obscene Extreme, Metalgate Czech Death Fest a Nice To Eat You Death Fest,“ říká Krš.


Řeř přišla i na pozici českých death/grindcore undergroundových kapel ve světě. „Ve svět jsou velice známé a ceněné. Když pominu úspěch KRABATHOR, tak je tu celá řada dalších kapel, které se nesmazatelně zapsaly do historie scény. Ať už PANDEMIA, HYPNOS, INGROWING, ISACAARUM, FLESHLESS, GUTALAX nebo JIG-AI. Většinu zmíněných jmen zná každý příznivec žánru. Zrovna třeba GUTALAX aktuálně drtí snad na každém velkém festivalu a jejich pozice je celkem výjimečná,“ tvrdí Krš.

Kompletní rozhovor najdete v prosincovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace