Nový Spark
venku od 1. června

DARKEST HOUR v srpnu doručí nové album

Jedni z prvních propagátorů melodického death metalu made in USA – DARKEST HOUR – vydají 5. srpna nové album! Avšak jediné, co k němu zatím poskytli, je kratičký teaser a loňské dojmy kytaristy Michaela Schleibauma. „Když jsme kapelu před nějakými osmnácti lety zakládali, nikdy by nás nenapadlo, jaký kus cesty náš zvuk urazí. Práce na téhle desce bolela, ale zároveň nás naplňovala radostí a výsledek je skutečně nadpozemský. Johnova (zpěvák) spolupráce s Taylorem (producent) na nových demech byla lepší než kdy dřív a příspěvky Travise (bubeník) a Aarona (basák) ty skladby posunuly ještě dál. Očekávejte významnou evoluci.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo