Nový Spark
venku od 1. července
Bleskovky pro 16. 9. 2016

Bleskovky pro 16. 9. 2016

Britští rockoví veteráni UFO pracují na albu cover verzí, které by mělo vyjít začátkem příštího roku.


Sice se hovoří o reunionu RATT, jisté však zatím je to, že zpěvák Stephen Pearcy vydá sólové album „Smash“. A to začátkem příštího roku.


Metalcoroví průkopníci DARKEST HOUR pracují na novém albu. Financovat ho chtějí pomocí crowdfundingu.


Chris Cornell se opět angažuje ve filmovém průmyslu. Pracuje na titulní skladbě pro snímek The Promise, v němž ztvárnil hlavní roli Christian Bale.


Crossoveroví BODY COUNT vydají příští rok nové album „Bloodlust“ a s dostatečným předstihem lákají na pohostinskou účast Maxe Cavalery v songu „All Love Is Lost“.


Švýcarští rockeři GOTTHARD dokončují v Luganu dvanácté studiové album. Název zatím nemá, datum vydání však už ano: 13. leden 2017.


Odchod Davea Lombarda evidentně neznamená konec PHILM. Frontman Gerry Nestler a basák Pancho Tomaselli mezi sebe přijali venezuelského rodáka Andersona Quintera, držitele Grammy, a v těchto dnech dokončují nové album.


Milovníci BLACK SABBATH budou moct 11. listopadu do své sbírky přidat „Super Deluxe“ edici klasického alba „Paranoid“. To kromě původní verze alba nabídne jeho speciální kvadrofonní mix a dva živáky z roku 1970. Celkem 4 CD.


Iggy Pop a Josh Homme 28. října vydají živou verzi svého společného alba „Post Pop Depression“ s dovětkem „Live at the Royal Albert Hall“.


MR. BIG pracují na nových skladbách a příští rok by chtěli navázat na album „…The Stories We Could Tell“ z roku 2014.


Thrasheři TANKARD chtějí příští rok oslavit pětatřicáté narozeniny novým albem, jehož vydání bychom se měli dočkat někdy v půli roku.


Kai Hansen (foto) nabízí k poslechu ukázky ze své právě vydané narozeninové kolekce „XXX – Three Decades in Metal“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace