Nový Spark
venku od 1. června
DARKTHRONE vypustili první song z nové fošny

DARKTHRONE vypustili první song z nové fošny

Legendární norská dvojce DARKTHRONE krátce po ohlášení své sedmnácté desky „Arctic Thunder“ již vydává první vzorek „Tundra Leech“, který album otevírá. A mnozí určitě budou štěstím bez sebe, protože kapela se vskutku vrátila k temnějšímu a vážnějšímu zvuku. Track je syrový, doomový a ve třetí minutě potěší i luxusním Sabbatovským riffem. METALLICE se možná po osmi letech podařilo splácat kompetentní song, ale tu pravou fazónu nasadili DARKTHRONE! Song ideální pro stanování v arktické tundře si poslechněte níže:

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo