Nový Spark
venku od 1. června
DISMA se po šesti letech vrací s novým EP

DISMA se po šesti letech vrací s novým EP

Po šestileté pauze se záhrobní kolektiv DISMA konečně vrací s novým materiálem v podobě nového EP „The Graveless Remains“. V červnu kapelu opustil dlouholetý bubeník Shawn Eldridge, takže na novince se za soupravou představí Craig Smilowski, který si pár let odbušil v IMMOLATION. EP vychází 24. března a již se můžete pustit do titulní skladby „The Graveless Remains“.

DISMA je samozřejmě tvořena bývalými členy INCANTATION, takže můžete očekávat prvotřídní deathmetalové pohoštění. Svižné klusající riffy, morbidně záhrobní atmosféra a mohutné vokály Craiga Pillarda, které by dokázaly vzbudit mrtvé. Popravdě mi takto old-schoolově znějící death už malinko scházel. Ideální soundtrack jestli chcete strávit noc v sedlecké kostnici.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo