Nový Spark
venku od 2. srpna
Dave Mustaine: „Není šance, že by se David Ellefson vrátil do MEGADETH

Dave Mustaine: „Není šance, že by se David Ellefson vrátil do MEGADETH

Mustaine se o možnosti přijetí svého dlouholetého spoluhráče zpět do sestavy MEGADETH vyjádřil v rámci videa pro Cameo. Jde o platformu umožňující uživatelům otázky celebritám na prakticky jakémkoliv téma.

Na otázku magazínu Rock Feed, zda by se Ellefson mohl v určitém okamžiku vrátit do MEGADETH, Mustaine odvětil: „Odpověď na tuto otázku je ne.“

David Ellefson byl vyhozen z MEGADETH letos na jaře. Důvodem byla Ellefsonova aféra, kdy byl muzikant nařčen ze sexuálního obtěžování. Konkrétně šlo o explicitní video, na němž masturbuje, které údajně poslal nezletilé dívce. Basák připustil, že šlo o soukromou lechtivou interakci mezi dospělými, současně ale uvedl, že zveřejněním byla komunikace vytržena z kontextu a záměrně zmanipulována tak, aby poškodila jeho pověst, kariéru i rodinu. Popřel také, že by se pokoušel svádět nezletilou osobu, jak bylo uváděno.

Ellefson byl členem kapely od jejího založení v roce 1983 až do roku 2002 a poté znovu od roku 2010. Mimo samotného vyhazovu nechal principál kapely Dave Mustaine odstranit již hotové basové party. Ty nakonec natočí jiný muzikant, jehož totožnost není v tuto chvíli známá.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace