Nový Spark
venku od 1. listopadu
Dave Mustaine: „Není šance, že by se David Ellefson vrátil do MEGADETH

Dave Mustaine: „Není šance, že by se David Ellefson vrátil do MEGADETH

Mustaine se o možnosti přijetí svého dlouholetého spoluhráče zpět do sestavy MEGADETH vyjádřil v rámci videa pro Cameo. Jde o platformu umožňující uživatelům otázky celebritám na prakticky jakémkoliv téma.

Na otázku magazínu Rock Feed, zda by se Ellefson mohl v určitém okamžiku vrátit do MEGADETH, Mustaine odvětil: „Odpověď na tuto otázku je ne.“

David Ellefson byl vyhozen z MEGADETH letos na jaře. Důvodem byla Ellefsonova aféra, kdy byl muzikant nařčen ze sexuálního obtěžování. Konkrétně šlo o explicitní video, na němž masturbuje, které údajně poslal nezletilé dívce. Basák připustil, že šlo o soukromou lechtivou interakci mezi dospělými, současně ale uvedl, že zveřejněním byla komunikace vytržena z kontextu a záměrně zmanipulována tak, aby poškodila jeho pověst, kariéru i rodinu. Popřel také, že by se pokoušel svádět nezletilou osobu, jak bylo uváděno.

Ellefson byl členem kapely od jejího založení v roce 1983 až do roku 2002 a poté znovu od roku 2010. Mimo samotného vyhazovu nechal principál kapely Dave Mustaine odstranit již hotové basové party. Ty nakonec natočí jiný muzikant, jehož totožnost není v tuto chvíli známá.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace