Nový Spark
venku od 3. června
Dave Mustaine z MEGADETH se opřel do „líných“ členů KISS

Dave Mustaine z MEGADETH se opřel do „líných“ členů KISS

Zpěvák MEGADETH se ostře vyjádřil o kapelách, které při svých živých vystoupeních spoléhají na předem nahrané tracky. V posledních letech dostává stále více muzikantů povolení k používání doprovodných stop a dalších nejrůznějších technologií, díky nimž koncerty působí více synteticky, ale zároveň jsou konzistentnější. Mustaine nehází všechny do jednoho pytle, ale svůj názor má pevný.

MEGADETH na Sparkshopu

„Myslím si, že není nic špatného na používání různých doplňujících zvuků, pokud je nemůžete zahrát naživo. Ovšem pokud je umíte zahrát nebo zazpívat naživo, ale jste jen zatraceně líní, může se vám stát něco podobného jako jedné z těch velkých kapel a jejímu zpěvákovi. Skladba začala, ale bubeník vůbec nehrál. Jo, asi jste o tom slyšeli. Nemůžu si vzpomenout, co to bylo za kapelu,“ řekl Mustaine, s největší pravděpodobností odkazující na chybu bubeníka KISS Erica Singera během vystoupení kapely v Antverpách, která odhalila, že KISS používají předem nahrané tracky. Stejně tak je i zpěvák Paul Stanley terčem neustálých dohad, zda si pomáhá předem nahranými vokály, protože mu už dělá problém strefit vyšší tóny.

Podívejte se na vystoupení a posuďte sami.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace