Temní němečtí gotici LORD OF THE LOST řádili v pražském klubu Roxy společně s DOGMA a LEAGUE OF DISTORTION. Mrkněte na fotky od Jirky Platzera!
Sdílet článek
SAMAEL v novém singlu pějí temnou ódu na slunce
Megaposter mania: Pokryj si zdi plakáty oblíbených kapel!
Velký návrat ducha KING CRIMSON! Podívejte se na fotky BEAT z pražského koncertu v O2 Universu