Nový Spark
venku od 1. června
Projděte peklem s LORD OF THE LOST!

Projděte peklem s LORD OF THE LOST!

LORD OF THE LOST zveřejnili třetí singl z připravovaného nového alba „Opvs Noir Vol. 2“, které vyjde 12. prosince 2025 u Napalm Records. Ve skladbě „Would You Walk With Me Through Hell?“ LORD OF THE LOST spojili síly INFECTED RAIN a dodali tak svému žánrově proměnlivému mistrovství další šmrnc navíc. Zpěvačka INFECTED RAIN Lena Scissorhands a frontman Chris Harms dodávají díky svým vokálům skladbě specifickou náladu, umocněnou kontrastem hrubého a čistého zpěvu.

LORD OF THE LOST na Sparkshopu

Po nedávném úspěchu společného turné s FEUERSCHWANZ se LORD OF THE LOST momentálně nachází uprostřed turné po Velké Británii a Irsku. Příští rok kapela absolvuje turné po USA, Kanadě a Austrálii, než se vrátí do Evropy na nedávno oznámené turné „Tovr Noir 2026“, v rámci kterého zavítá do 19 zemích.

Chris Harms o „Would You Walk With Me Through Hell?“ říká: „Byla to velká výzva vytvořit milostnou píseň s tak silným a pozitivním poselstvím a zároveň s tak temným názvem, a ještě zlověstnější instrumentální stránkou. A spolupráce s Lenou, majitelkou tak všestranného hlasu a výrazného charismatu byla od prvotního nápadu až po konečný výsledek skvělou společnou cestou jak v profesionální rovině, tak po osobní stránce.“

Lena Scissorhands k singlu dodává: „Jsem neuvěřitelně poctěna a nadšená, že jsem byla pozvána k nahrání této písně s LORD OF THE LOST. Užila jsem si každou minutu práce na ní a myslím, že naše spolupráce je nevšední a svým způsobem unikátní. Výsledná skladba je temná a stejně tak i krásná. Nemůžu se dočkat, až ji uslyší fanoušci!“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo