Nový Spark
venku od 2. května
Dead End Festival oslaví osmé narozeniny s EKTOMORF a OCEÁNEM

Dead End Festival oslaví osmé narozeniny s EKTOMORF a OCEÁNEM

Dead End Festival - obrovská porce muziky, prvotřídní servis a skvělá dostupnost v centru Českých Budějovic!

Základním stavebním kamenem festivalu je: „To nejlepší z českých klubových pódií pro třicátníky.“ Proto každá kapela projde pečlivým výběrem DEF teamu. Neméně důležitou prioritou festivalu je maximální spokojenost návštěvníků i vystupujících kapel. Všem dopřejeme absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.

KD Gerbera nabídne opět 3 nabité scény. Velkou stage v hlavním sále, menší klubovou stage v patře a velmi oblíbenou Acoustic stage. Vrcholem nabitého programu budou maďarští EKTOMORF a znovuobnovená česká legenda OCEÁN. „Jsme moc rádi, že Ektomorf zařadili Dead End mezi své celoevropské turné a víme, že to bude skvělá metalová jízda. Když Oceán ohlásili návrat, začali jsme usilovat o to, aby ozdobili program festivalu a letos se to povedlo“ říká Radim Pígl, pořadatel festivalu.

Z českých kapel nemohou chybět SATISFUCKTION, kteří oslaví 25let na scéně. Nové desky pokřtí výjimeční THE.SWITCH a LOCOMOTIVE. Mladou sílu ukážou CORPOSANT v nové sestavě, podium zašpiní grind humoristi GUTALAX a hromadu hluku přivezou hc/punkáči DEZINFEKCE. Zahraniční hosty doplní groovemetalisti HEMLOCK (USA) a ARISE IN CHAOS (USA), které si Ektomorf vybrali jako support na turné. Akustickou stage ozdobí Michal Skořepa z kapely STROY. Na tento rok si pořadatelé připravili vychytávku v podobě utajené kapely. Návštěvníkům se odhalí až na místě, ve chvíli když spadne opona. To zdaleka není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti více než pětadvacet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna.

Vstupné drží pořadatelé i nadále na té nejnižší úrovni a to 450,- Kč v předprodeji.

Bez nadsázky čeká jižní Čechy opět rocková akce roku, která by se nemohla konat bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jehož pomoci si velice vážíme a děkujeme za ni. Velký dík patří také statutárnímu městu České Budějovice, které DEF podpořilo z prostředků svého rozpočtu v rámci „Dotačního programu města České Budějovice na podporu kultury v roce 2016“.

http://www.deadend.cz

http://www.facebook.com/deadendfestival

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace