Nový Spark
venku od 1. června
DEAD END FESTIVAL POČTVRTÉ A STÁLE JINAK

DEAD END FESTIVAL POČTVRTÉ A STÁLE JINAK

DEAD END FESTIVAL 2012 České Budějovice / KD Gerbera, Mighty Bar Velbloud / 30. 11. 2012 http://www.deadend.cz

Již počtvrté naservíruje DEAD END FESTIVAL v jihočeské metropoli porci té nejkvalitnější hudební zábavy a dává jasně najevo, že je nutné s ním počítat a natrvalo jej zvýraznit na festivalové mapě Čech. Profesionálně zajištěné zázemí, prvotřídní servis, bezmála 30 kapel na čtyřech scénách, konání v centru Českých Budějovic jasně ukazují jedinečnost DEF. Hlavním partnerem i nadále zůstává značka Budweiser Budvar, která je dalším garantem kvality tohoto festivalu. Stejně jako každý rok jsou pro návštěvníky i letos připraveny novinky. Každá kapela je DEF týmem pečlivě vybírána, není místo pro nudu a neprofesionalitu. Již od prvních tónů vás čeká opravdová smršť. Hlavní prioritou produkčního týmu DEAD END FESTIVALU je maximální spokojenost jak návštěvníků, tak vystupujících kapel. Chceme všem dopřát absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.

Exkluzivním novinkou je přidání akustické scény, na které mimo jiné představí svůj odpojený set pražští ATARI TERROR. Dále jsou připraveny dvě scény v KD Gerbera a punkstage v Mighty Baru Velbloud. Po třech letech na DEF zavítají skvělí THE.SWITCH se svou již kompletní trilogií NA DOSAH. Velkou ctí pro nás je, že budeme moci přivítat norskou metalovou partu, která v minulosti vyprodala nejeden evropský klub, INSENSE – tihle kluci opravdu ví, jak se k tomu postavit, čeká vás nevídaná porce energie. Českou nu-metalovou scénu zastoupí jedni z jejích předních zástupců – kapela HC3, která se může pyšnit svým dlouhým působením v USA. Svým vražedným mixem zaútočí na sluchovody návštěvníků jedineční THE TRUTH IS OUT THERE. Poselství kmene dutýho stromu přinesou SCREAM OF THE LAMBS. Nikdo by si určitě neměl nechat ujít znovuobnovenou jihočeskou hardcore legendu BETTER WAY. Že jihočeská scéna má co nabídnout, předvedou také výjimeční, šílení, neortodoxní a neopakovatelní ISACAARUM, kteří se na DEF představí vůbec poprvé. Mezi další zahraniční hosty, jež přivítá jihočeská metropole, můžeme počítat i živelné CRUSHING CASPARS z německého Rostocku. To ale samozřejmě není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti téměř na třicet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna.

Vstupné drží produkční tým i nadále na té nejnižší úrovni. Při počtu vystupujících kapel a ceně 330,- Kč na místě jsou výpočty jasné, něco kolem 11,- Kč na jednu kapelu! V předprodeji bude možné lístky zakoupit za 290,- Kč. Pokud se rozhodnete pouze pro punkstage v Mighty Baru Velbloud, ulehčíte své peněžence jen 250,-. POZOR 100 nejrychlejších si může online koupit vstupenku za krásných 222,- Kč! Bez nadsázky čeká jižní Čechy opět akce roku, která by nemohla nabízet jen to nejlepší bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jejíž pomoci si velmi vážíme a děkuje za ni. Poslední pátek v listopadu, 30. 11. 2012, budou celé Budějovice patřit DEAD END FESTIVALU!

http://www.deadend.cz http://bandzone.cz/fan/deadendfestival http://www.facebook.com/deadendfestival http://www.youtube.com/user/dea

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace