Nový Spark
venku od 1. července
Debutanti THULSA zvou na křest alba „Přikryti stíny“

Debutanti THULSA zvou na křest alba „Přikryti stíny“

Právě dnes, ve čtvrtek 7. března 2024, vychází na brněnském labelu Kabinet Records album Přikryti stíny od stoner-metal-hardcore-punkové kapely THULSA. Křest proběhne večer v Kabinetu MÚZ. Speciálními hosty budou CONCUSSA, ANTISOCIAL SKILLS a HEVER.

Více než dvacet let trvající fascinace hrubým hardcorem, špinavým metalem i politickým punkem se řízením osudu transformovala do novotvaru se starým obsahem a vlastní interpretací. Každý z členů má trochu jiné kořeny a inspirace, ale THULSA je jejich společná vize, ve které hraje reflexe věcí kolem a uvnitř sebe stejně důležitou roli jako nekompromisní riffy a tvrdá rytmika.

Propojením toho všeho je sedm drtivých skladeb na debutové desce nazvané Přikryti stíny. Album vzniklo během léta a podzimu 2023 ve studiu Golden Hive pod dohledem Amáka, který se postaral o nahrávání, mix a mastering. Obal vytvořil Chris z Misanthropic Art, který spolupracoval například s Dismember, Asphyx a dalšími. Fotografii pořídila Mária Karľáková a celkovou grafickou úpravu pak navrhl Peter Kušnírik. Na albu hostovali Kryštof z Faüst a Olga, jejíž recitace album uzavírá.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace