Nový Spark
venku od 1. června
DECAPITATED lákají na své americké turné dvěma klipy ze studia s novým zpěvákem

DECAPITATED lákají na své americké turné dvěma klipy ze studia s novým zpěvákem

Polští veteráni extrémního metalu DECAPITATED lákají na své americké turné dvěma novými živými klipy. Videa ke skladbám „Names“ a „Eternity Too Short“ byla natočena živě ve zkušebně kapely a fanouškům nabízí syrovou a intenzivní ukázku toho, co můžou na turné očekávat.

DECAPITATED na Sparkshopu

Ve videoklipech se představuje nový zpěvák Eemeli Bodde z Finska, který je známý z kapely MORS SUBITA. Loni v říjnu DECAPICATED oznámili, že jejich cesty s vokalistou Rafałem "Rasta" Piotrowským se rozešly. Bodde měl živou premiéru s kapelou 1. listopadu v Manchesteru.

Nové klipy ze studia slouží jako předzvěst netrpělivě očekávaného turné DECAPITATED po Severní Americe, které začne 4. února 2025 v Tampě na Floridě. „Names“ a „Eternity Too Short“ jsou dvě zásadní skladby z jejich ikonického alba „Nihility“ (2002), které bude na turné zahráno celé.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo