Nový Spark
venku od 2. května
Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Elton John se nechal slyšet, že během lockdownu něco upekl s METALLICOU. Prozradil to ve své show Rocket Hour, konkrétnější ale nebyl.

Omrkněte merch METALLIKY v našem Sparkshopu.

„Něco jsem během lockdownu udělal s METALLICOU. Nepodnikl jsem nic v rámci své vlastní tvorby, ale spolupracoval jsem s jinými lidmi. A je to skvělé,“ pronesl doslova.

Přestože neprozradil, o jaký projekt se jedná, indicii nedávno přinesla mladá zpěvačka Miley Cyrus, když prozradila, že se sama účastnila projektu spojeného s METALLIKOU, který zahrnoval i spolupráci s Eltonem Johnem na předělávce slavné písně „Nothing else Matters“ z roku 1991. Umělkyně později přidala další informaci, že mělo jít o album předělávek METALLIKY, v němž je zaangažován mimo jiné i bubeník RED HOT CHILI PEPPERS Chad Smith.

Nebude to poprvé, co se Elton spojil s metalovým umělcem. Vloni se objevil na Ozzyho albu „Ordinary Man“, hostoval v titulní skladbě alba ALICE IN CHAINS z roku 2009 „Black Gives Way To Blue“. Také se objevil ve skladbě SAXON „Party ‘Til You Puke“, z jejich alba „Rock The Nations“ (1986).

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace