Nový Spark
venku od 1. června
Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Elton John se nechal slyšet, že během lockdownu něco upekl s METALLICOU. Prozradil to ve své show Rocket Hour, konkrétnější ale nebyl.

Omrkněte merch METALLIKY v našem Sparkshopu.

„Něco jsem během lockdownu udělal s METALLICOU. Nepodnikl jsem nic v rámci své vlastní tvorby, ale spolupracoval jsem s jinými lidmi. A je to skvělé,“ pronesl doslova.

Přestože neprozradil, o jaký projekt se jedná, indicii nedávno přinesla mladá zpěvačka Miley Cyrus, když prozradila, že se sama účastnila projektu spojeného s METALLIKOU, který zahrnoval i spolupráci s Eltonem Johnem na předělávce slavné písně „Nothing else Matters“ z roku 1991. Umělkyně později přidala další informaci, že mělo jít o album předělávek METALLIKY, v němž je zaangažován mimo jiné i bubeník RED HOT CHILI PEPPERS Chad Smith.

Nebude to poprvé, co se Elton spojil s metalovým umělcem. Vloni se objevil na Ozzyho albu „Ordinary Man“, hostoval v titulní skladbě alba ALICE IN CHAINS z roku 2009 „Black Gives Way To Blue“. Také se objevil ve skladbě SAXON „Party ‘Til You Puke“, z jejich alba „Rock The Nations“ (1986).

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace