Nový Spark
venku od 2. srpna
Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Dělá METALLICA na něčem s Eltonem Johnem?

Elton John se nechal slyšet, že během lockdownu něco upekl s METALLICOU. Prozradil to ve své show Rocket Hour, konkrétnější ale nebyl.

Omrkněte merch METALLIKY v našem Sparkshopu.

„Něco jsem během lockdownu udělal s METALLICOU. Nepodnikl jsem nic v rámci své vlastní tvorby, ale spolupracoval jsem s jinými lidmi. A je to skvělé,“ pronesl doslova.

Přestože neprozradil, o jaký projekt se jedná, indicii nedávno přinesla mladá zpěvačka Miley Cyrus, když prozradila, že se sama účastnila projektu spojeného s METALLIKOU, který zahrnoval i spolupráci s Eltonem Johnem na předělávce slavné písně „Nothing else Matters“ z roku 1991. Umělkyně později přidala další informaci, že mělo jít o album předělávek METALLIKY, v němž je zaangažován mimo jiné i bubeník RED HOT CHILI PEPPERS Chad Smith.

Nebude to poprvé, co se Elton spojil s metalovým umělcem. Vloni se objevil na Ozzyho albu „Ordinary Man“, hostoval v titulní skladbě alba ALICE IN CHAINS z roku 2009 „Black Gives Way To Blue“. Také se objevil ve skladbě SAXON „Party ‘Til You Puke“, z jejich alba „Rock The Nations“ (1986).

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace