Nový Spark
venku od 31. prosince
DELORAINE zahajují předprodej nové desky!

DELORAINE zahajují předprodej nové desky!

Brněnská fantasy/pagan folková kapela za dva roky od vydání svého debutového alba "Vlaštovka" stihla, kromě evropského klubového turné nebo koncertu s německými FAUN, také připravit 14 nových skladeb na Vlaštovčina následovníka.

Nástupce debutové desky, která byla velmi pozitivně přijata jak recenzenty, tak fanoušky, a jejíž původní náklad kapela dokonce vyprodala, nese název Srdce z kamene a spatří světlo světa 11.12.2020. Nicméně, už teď si jej zájemci mohou předobjednat na webu kapely ( www.deloraine.cz ), aby měli jistotu, že k nim dorazí ještě před Vánoci (nebo spíše Slunovratem?)

„Oproti prvnímu albu je Srdce z kamene rozhodně vyspělejší deska. Více využíváme sborových zpěvů, zapojili jsme další cizokrajné hudební nástroje z dávných časů. Snažili jsme se o co největší rozmanitost písní, můžete se s námi ponořit do pohanských mýtů (Ostara, Ragnarok, Baba Jaga), vydat se do temných lesů plných prastarých bytostí (Les Kostí, Jestřábi), či nahlédnout z hudební strany do známých fantasy příběhů (Divoký Hon, Srdce z Kamene, Zlatěnka),“ říká hlavní skladatel a kapelník Derias.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?