Nový Spark
venku od 1. července
Desátý ročník rockového festivalu Holba Rock na grilu 2023

Desátý ročník rockového festivalu Holba Rock na grilu 2023

Letošní horké léto nabídne vytříbený hudební zážitek pro všechny fanoušky rockové hudby. Desátý ročník oslavy pravého rockového Radia Čas Rock se uskuteční ve dnech 21. a 22. července 2023 tradičně na letišti v Kylešovicích u Opavy. Festival Holba Rock na grilu přivítá špičkové rockové kapely z domácí scény.

Letošní lineup je rozhodně jedním z nejpropracovanějších v historii festivalu. Na pódiu se představí kapely jako TŘI SESTRY, TRAKTOR, ALICE, MORČATA NA ÚTĚKU, ALEŠ BRICHTA PROJECT, VLTAVA, INSANIA, BOHEMIAN METAL RHAPSODY, ČERNÁ, BABY SECONDHAND, SEVERED1, HANZ’S FUCKERS, WALKMANZ, GATE CRASHER, LORETTA a ADOBRE!.

Desátý ročník Holba Rock na grilu slibuje nezapomenutelné zážitky pro fanoušky tvrdšího zvuku. Festival nabídne bohatý hudební program, doprovodné akce, pestré občerstvení a příjemnou festivalovou atmosféru. Nechybí ani tradiční gastro zóna, kde si návštěvníci budou moci pochutnat na kvalitním jídle i osvěžujících nápojích.

Vstupenky z prvních dvou vln on-line předprodeje byly vyprodané pouhých pár týdnů po spuštění. Organizátoři jsou nadšeni z velkého zájmu fanoušků a připomínají, že aktuálně je možné zakoupit vstupenky z třetí vlny za stále výhodnou cenu 799 Kč za oba dva dny. On-line předprodej je k dispozici přímo na oficiálním webu festivalu http://www.holbarocknagrilu.cz .


„Nevíme, jak vám to říct jinak než jediným slovem – díky! Díky za váš ohromující zájem a podporu. Jsme nadšeni z blížícího se ročníku festivalu Holba Rock na grilu. Nemůžeme se dočkat, až vás zase všechny uvidíme v kotli pod pódiem! Buďte připraveni na nezapomenutelné dvoudenní hudební dobrodružství!“, říká Patrik Kohut, hlavní organizátor festivalu.

I desátý ročník festivalu Holba Rock na grilu 2023 je spojen s jesenickým pivovarem Holba, který dlouhodobě podporuje rockovou hudební scénu a kvalitní zábavu. Pro více informací o festivalu a nákup vstupenek navštivte oficiální webovou stránku http://www.holbarocknagrilu.cz .


O festivalu Holba Rock na grilu
Holba Rock na grilu je jedním z nejrychleji rostoucích rockových festivalů v České republice, který přináší jedinečnou kombinaci vynikající hudby, festivalové atmosféry a skvělého jídla. Festival se koná každoročně na letišti v Kylešovicích u Opavy a představuje špičkové rockové kapely především z Česka a Slovenska. Desátý ročník festivalu se uskuteční ve dnech 21. a 22. července 2023 a slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky rockové hudby.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace