Nový Spark
venku od 1. listopadu
Děti mají od RockOpery k Mikuláši volný vstup!

Děti mají od RockOpery k Mikuláši volný vstup!

Foto: Libor Nedvídek

Ve středu 4. prosince se rodiny s dětmi mohou před začátkem představení 7 proti Thébám ve foyer divadla těšit na rockovou mikulášskou nadílku. Jako Mikuláš, čert a anděl se představí pěvecké a herecké ikony souboru. Dárky ovšem nedostanou jen ti nejmenší.

Diváci mladší osmnácti let mají ten den na představení vstup zdarma. Stačí jen, aby si přes www.rockopera.cz/program vytvořili rezervaci na reprízu 7 proti Thébám, konanou 4. prosince, a své rezervační číslo následně vložili do formuláře pro rodinné vstupné (https://www.cognitoforms.com/RockOperaPraha/SlevaOnline).

RockOpera Praha pak přiřadí do rezervace stoprocentní slevu pro děti a mládež, a pokud pod příslušným číslem zbudou nějaké peníze k uhrazení za dospělé, prostřednictvím e-mailu vyzve zákazníky k zaplacení. O dětské vstupenky mohou diváci žádat i přímo na pokladně divadla.

Pokud už někdo má vstupenky zakoupené a přitom ještě nedosáhl věku osmnácti let, může po předložení vstupenky na 7 proti Thébám a dokladu k ověření věku na pokladně divadla získat volný vstup na jiné představení. Tato možnost bude platná nejpozději do začátku reprízy metalové opery, tedy do 19. hodiny 4. prosince 2019.

Uvaděči mají právo vyžádat si předložení příslušného dokladu k ověření věku.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace