Nový Spark
venku od 1. prosince
Devátá Ostrava v plamenech bude jednodenní nálož dvanácti kapel

Devátá Ostrava v plamenech bude jednodenní nálož dvanácti kapel

Po řadě dvoudenních ročníků se pořadatelský tým rozhodl devátý ročník festivalu Ostrava v plamenech pojmout jako jednodenní. Spousta fanoušků psala, že dva dny jsou na ně moc a že by rádi zase jednodenní festival. Protože máme rádi změnu, řekli jsme si, proč ne.

VSTUPENKY ZA SPARK CENU OBJEDNÁVEJTE ZDE

Ostravu v plamenech jsme se ale rozhodli programově totálně našlapat. Prostě rozjet metalovou mašinu na plné pecky a jet skoro nonstop. V průběhu 14hodinového programu uvidíte celkem dvanáct kapel, což je nálož, jakou obvykle zažijete ve dvou dnech. V některých případech bude přestávka mezi kapelami jen desetiminutová.

Po sedmi letech se pod vysokou pec vrátí jeden z nejvýznamnějších světových kytaristů, který měl tu čest hrát v letech 2009–2017 s Ozzy Osbournem, se kterým v roce 2010 natočil album „Scream“ - fenomenální GUS G. s jeho powermetalovou kapelou FIREWIND.

Další comeback Ostravy v plamenech přinese německá parta KISSIN’ DYNAMITE, která v posledních letech raketově roste a stává se skutečným fenoménem v rámci stadionového rocku. Chlapci s sebou přivezou zbrusu novou show.


Slunné Řecko bude mít letos dokonce dva zástupce. Mimo uvedených FIREWIND přivítáme zástupce světové symfonicko-deathmetalové scény v podobě pětice SEPTICFLESH, kteří jsou na scéně od roku 1990 a s věkem zrají jako víno.

Do Ostravy přijedou také klasikové gotického rocku XIII.STOLETÍ. Z Itálie dorazí grungeoví alternativci HOT UNDAY BLOOD, z Portugalska deathmetaloví symfonici GODIVA. Dorazí i thrashmetalová smečka PHENOMY z Libanonu a další.

Vstupenky za předprodejní cenu 1190,- jsou v prodeji online jen do vyprodání.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace