Nový Spark
venku od 1. prosince
Devatenáctiletý syn basáka METALLIKY si se svojí kapelou OTTTO stále rád hraje

Devatenáctiletý syn basáka METALLIKY si se svojí kapelou OTTTO stále rád hraje

Tříčlenná banda OTTTO, v níž hraje syn Roberta Trujilla z METALLIKY Tye, na sebe upozorňuje videoklipem ke skladbě „Skyscraper“, která je jednou z deseti písní debutového alba kapely.

Mladá kalifornská kapela ve své tvorbě mísí prvky thrash metalu, funku i rocku. Své první studiové album „Life Is A Game“ vydala teprve nedávno, ale už teď jim hudební kritici věští zářnou budoucnost.

OTTTO zveřejnili několik videoklipů již dříve, včetně propracovaného klipu s karnevalovou tematikou k singlu „Dance Of The Dead“. Klip ke skladbě „Skyscraper“ režíroval Paul Marchand, který je známý svými hudebními dokumenty. V souladu s názvem alba v něm trio muzikantů hraje deskovou hru s názvem „Skyscraper“, ale s každým hodem kostkou vládne větší a větší chaos.

V nadějné kapele hraje mimo devatenáctiletého baskytaristy Tye Trujilla také Triko Chavez na bicí a Bryn Noah Ferretti se chopil kytary i zpěvu. V roce 2020 OTTTO vydali eponymní debutové EP.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace