Nový Spark
venku od 1. prosince
DISTURBED během show nečekaně skropil protipožární systém

DISTURBED během show nečekaně skropil protipožární systém

„Tohle turné, zdá se mi poněkud nešťastným,“ mohli by parafrázovat Vladislava Vančuru DISTURBED. Kapela letos už rušila koncerty kvůli zdravotním problémům zpěváka Davida Draimana a doma ve Státech dokonce dvakrát kvůli počasí – ve Phoenixu bylo příliš horko na to, aby fungovalo kapelní vybavení, v Raleigh pro změnu výkyvy extrémního počasí vyhodily elektřinu.

V nedávných dnech byl pro změnu kapelní set narušen protipožárními opatřeními, které aktivovala její pyrotechnika. Stalo se tak už na konci července v Texasu, nyní taky v New Jersey, kdy pódium během přídavku skropila nečekaná sprcha.

DISTURBED na Sparkshopu

„Odpálili jsme tolik pyrotechniky, že jsme aktivovali protipožární systém a celý závěr koncertu tak skončil téměř pod vodou. Tohle se nepochybně zapíše jako jedna z našich nejpamátnějších show. Navíc, moje sluchátka to mají za sebou, stejně tak mikrofon a nejspíš i další zařízení. To teda byla noc,“ napsal po prvním incidentu na sociálních sítích kytarista Dan Donegan.

Jak taková halová dešťová sprcha vypadá, je zjevné z následujícího fanouškovského videa.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace