Nový Spark
venku od 3. června
DISTURBED během show nečekaně skropil protipožární systém

DISTURBED během show nečekaně skropil protipožární systém

„Tohle turné, zdá se mi poněkud nešťastným,“ mohli by parafrázovat Vladislava Vančuru DISTURBED. Kapela letos už rušila koncerty kvůli zdravotním problémům zpěváka Davida Draimana a doma ve Státech dokonce dvakrát kvůli počasí – ve Phoenixu bylo příliš horko na to, aby fungovalo kapelní vybavení, v Raleigh pro změnu výkyvy extrémního počasí vyhodily elektřinu.

V nedávných dnech byl pro změnu kapelní set narušen protipožárními opatřeními, které aktivovala její pyrotechnika. Stalo se tak už na konci července v Texasu, nyní taky v New Jersey, kdy pódium během přídavku skropila nečekaná sprcha.

DISTURBED na Sparkshopu

„Odpálili jsme tolik pyrotechniky, že jsme aktivovali protipožární systém a celý závěr koncertu tak skončil téměř pod vodou. Tohle se nepochybně zapíše jako jedna z našich nejpamátnějších show. Navíc, moje sluchátka to mají za sebou, stejně tak mikrofon a nejspíš i další zařízení. To teda byla noc,“ napsal po prvním incidentu na sociálních sítích kytarista Dan Donegan.

Jak taková halová dešťová sprcha vypadá, je zjevné z následujícího fanouškovského videa.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace