Nový Spark
venku od 1. června
Do smrti se nevzdat! Burcují KING'S X v novém singlu

Do smrti se nevzdat! Burcují KING'S X v novém singlu

Legendární američtí pionýři KING'S X ve složení dUg Pinnick, Ty Tabor a Jerry Gaskill nedávno oznámili vydání svého 13. studiového alba „Three Sides of One“ na 2. září. Deska představuje jejich první novou hudbu po 14 dlouhých letech. Po prvním vypuštěném singlu „Let It Rain“ si poslechněte novinku „Give It Up“.

Zpěvák a baskytarista dUg singl „Give It Up“ komentuje následovně: „Když jsem dosáhl 71 let, začal jsem na smrt myslet každý den. Přemýšlel jsem o tom, že Chris Cornell spáchal sebevraždu. Textově je skladba o tom nevzdat se, dokud přirozeně nezemřete. Chci si život užít, dokud budu moct. Směju se tomu, že jsem zatím nenapsal závěť, ale upřímně bych už měl. Hudebně je skladba jednoduchá, chtěl jsem, aby na ni lidi mohli tančit.“

Album „Three Sides of One“ lze již teď předobjednat na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo