Nový Spark
venku od 1. června
Dočkáme se nového alba THE ROLLING STONES už brzy? Kapela sdílí upoutávku na novou skladbu

Dočkáme se nového alba THE ROLLING STONES už brzy? Kapela sdílí upoutávku na novou skladbu

Legendy rokenrolu sdílely na své nové webové stránce teaser na novou skladbu „Don't Get Angry With Me“. Píseň se pravděpodobně objeví na očekáváném albu, které bude první novou studiovkou kapely po 18 letech.

Nové album bude první sbírka původních skladeb kapely za téměř dvě desetiletí, po „A Bigger Bang“ z roku 2005. V roce 2016 vydali THE ROLLING STONES desku „Blue & Lonesome“, kolekci coververzí vzdávající hold oldschoolovému blues. Letos v únoru potvrdili, že Paul McCartney bude na připravovaném albu alespoň v jedné skladbě hostovat.

Skvělý merch i nahrávky „Stounů“ najdete na Sparkshopu!

Kapela desku údajně nahrála ve studiu v Los Angeles s producentem oceněným Grammy Andrewem Wattem v roce 2021. Album by mělo obsahovat několik skladeb s Charliem Wattsem za bicími, které stihl nahrát ještě před svou smrtí.

THE ROLLING STONES vydali v roce 2020 novou skladbu „Living In A Ghost Town“, což byla poslední novinka za dlouhou dobu. Před dvěma lety řekl kytarista Keith Richards listu Los Angeles Times, že pandemie zpozdila práce na novém albu, zatímco Mick Jagger dodal: „Máme hotovo spoustu skladeb, takže až turné skončí, vyhodnotíme, jaký je náš progres, a budeme pokračovat v práci.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo