Nový Spark
venku od 2. dubna
DOGA nachystala koncerty v americkém stylu a vyráží na akustické turné

DOGA nachystala koncerty v americkém stylu a vyráží na akustické turné

Česká hard rocková ikona DOGA vyráží na jedinečné turné s autentickou americkou atmosférou Route 66 Pub Tour 2023. Šestnáct českých unplugged koncertů naváže na sérii amerických vystoupení, které kapela odehraje v říjnu na ikonických místech legendární Route 66 ve státech Arizona, Texas, Oklahoma či Missouri.

DOGA přiveze svým fanouškům do Čech kus Ameriky! Na akustickém turné zazní největší hity kapely i novější pecky z platinového alba „Respekt“. Celé turné zamíří do míst a ikonických podniků, které dokonale navodí prostředí amerických pubů.

Nejnovější album „Respekt“ pořídíte na Sparkshopu

DOGA vyráží do Spojených států, aby ve spolupráci s Českou asociací Route 66 podpořila komunitu a kulturu kolem legendární Matky všech silnic. „Jedeme si to hlavně užít. Vtip je v tom, že s námi letí přes 40 českých fanoušků, kteří s námi absolvují na cestách celkem 11 dní. Společně vedle koncertů samozřejmě zamíříme i na legendární místa kolem Route 66. Kromě hraní budeme trávit mimo jiné čas i natáčením nového klipu a dokumentu, kterým bychom rádi podpořili cestovních ruch a komunitu kolem Route 66. Nikdo z nás neví, co můžeme od koncertů očekávat, ale moc se těšíme. Sám jsem hodně zvědavý, jak Američané naši muziku přijmou,“ doplňuje frontman Dogy Izzi. Kapela u této příležitosti vydává anglicky zpívanou verzi hitu Route 66, ke které částečně přestříhala i původní velmi úspěšný video klip.

DOGA v Americe zahraje v ikonických klubech, které jsou spojeny s Route 66. „Chtěli jsme, aby to bylo maximálně stylové. I proto jsme se dohodli, že koncerty pojmeme jako unplugged, aby to co nejvíce korespondovalo s atmosférou amerického baru. Skoro bych řekl, že je to až takový filmový model. Pro zajímavost – z Čech s sebou kytary nepovezeme, ale koupíme si je přímo tam,“ dodává Izzi.Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace