Nový Spark
venku od 2. května
Domácí POWER 5 vypouští klip nasáklý adrenalinem

Domácí POWER 5 vypouští klip nasáklý adrenalinem

Moravská Heavymetalová formace POWER 5 vydala koncem září nové, v pořadí už osmé řadové album „Adrenalin“. Nyní vypouští do světa klip k titulní skladbě.

„Celá skupina odvedla neskutečný kus práce, což je slyšet jak na tomto singlu, tak i na celé desce. Všichni muzikanti do toho dali obrovský kus vlastní invence. Trnitá cesta od prvních „demáčů“ po vydání CD trvala víc jak rok. Díky pro nás novému způsobu nahrávání jsme všichni museli změnit přístup a myslím, že se to vyplatilo. Deska je plná hitů, snad ještě nikdy jsme na jedno album nedostali tolik melodií. A to nejenom ve zpěvavých linkách, ale také v kytarových sólech, klávesách a hudbě či aranžích všeobecně,“ říká zpěvák Olin Škrabal k novému singlu i celé desce.

Jako první singl a zároveň klip vychází titulní skladba „Adrenalin“, která je inspirována jezdci BMX freestyle. „My máme zkušebnu přímo v areálu broumovského bike parku a tam vždy s údivem sledujeme, co tam borci na kolech předvádí. To mě inspirovalo k napsání textu „Adrenalin“, který je přímo o nich a v klipu také účinkuje David Janáč vicemistr ČR a Slovenska v disciplíně freestyle BMX,“ doplňuje Olin.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace