Nový Spark
venku od 1. března
DON BROCO a SLEEPING WITH SIRENS přesunuti do větších prostor!

DON BROCO a SLEEPING WITH SIRENS přesunuti do větších prostor!

Pořádně svižný večírek nabídne 4. března pražský klub SaSaZu, kde spojí své síly britští DON BROCO a američtí SLEEPING WITH SIRENS, a zajisté nenechají své fanoušky ani na chvíli vydechnout.

Návštěvníci letošního Rock for People dobře vědí, do čeho jdou, Don Broco si podmanili všechny pod hlavní stagí, především i ty, kteří je slyšeli poprvé. Chytlavé melodie společně s inteligentními texty dále doplňují neuvěřitelně originálními videoklipy ve stylu: „čím bláznivější, tím lepší.“ A ono to skvěle funguje! Sleeping with Sirens se vrací do Prahy po třech letech, kdy předskakovali Good Charlotte, tentokrát s novou deskou Complete Collapse, která je horkou novinkou letošního října.

Dvojkoncert se koná v rámci série Rock for People Concerts. Z důvodu velkého zájmu byl koncert přesunut do větších prostor z původního Lucerna Music Baru. Předprodej vstupenek v síti GoOut.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace