Nový Spark
venku od 1. června
Doug Aldrich byl prý jednou pozván na konkurz do GUNS N‘ ROSES

Doug Aldrich byl prý jednou pozván na konkurz do GUNS N‘ ROSES

Bývalý člen WHITESNAKE a DIO, kytarista Doug Aldrich byl dotázán, zda se v době vydání alba „Chinese Democracy“ náhodou nechtěl ujmout místa v řadách ikonických GUNS N‘ ROSES. „Jednou mi zavolal jejich klávesák Dizzy Reed,“ odpověděl Aldrich. „Tak nějak jsme se znali. Máme totiž společného přítele. Tak mi jednou zavolal a zeptal se, jestli náhodou nechci zaskočit za Slashe. Vedle mě zrovna seděl David Coverdale z WHITESNAKE, to jsme zrovna makali na albu Good To Be Bad.“

WHITESNAKE na Sparkshopu

Aldrich na otázku odpověděl následovně: „Povídám mu, Dizzy, moc si toho vážím, ale zrovna teď pracuju na albu pro WHITESNAKE. On mi na to odpověděl, že to chápe, ale jestli se náhodou ještě nechci rozmyslet. Zaslechl nás i Coverdale, který mi špitl do ucha, ať jim prostě řeknu, že jsem zaneprázdněný. Dizzy mě zval i na konkurz, prý že bych se Axlovi určitě líbil, ale já to jen uctivě odmítl s tím, že jsem teď u WHITESNAKE spokojený.“ Aldrich byl členem WHITESNAKE od roku 2002 do roku 2014. Kapelu následně opustil, aby mohl trávit více času se svojí rodinou.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo