Nový Spark
venku od 2. dubna
DRAGONFORCE „trošku zrychlili“ Taylor Swift

DRAGONFORCE „trošku zrychlili“ Taylor Swift

DRAGONFORCE vydají přesně za měsíc, 15. března, nové album „Warp Speed Warriors“. K několika už zveřejněným ukázkám se teď dělí o skladbu, která se objeví jako bonus na vybraných edicích alba, cover verzi popového hitu „Wildest Dreams“ od Taylor Swift. Pro klip kapela využila záběry z loňského listopadového koncertu v Montrealu, na němž si s kapelou skladbu vystřihla zpěvačka ARCH ENEMY Alissa White-Gluz.

„Po čtyřech letech tvůrčí inkubace jsme nadšeni, že můžeme vydat naši dosud nejambicióznější a nejvelkolepější desku. Ukazuje naši všestrannost a my zveme metalové nadšence ze všech koutů žánru, aby v jeho vrstvách objevili něco podmanivého. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi o tuto kapitolu naší hudební cesty podělíme, bude to EPICKÉ!“ láká k poslechu novinky kytarista Herman Li.

A nalákat lze i na příští týden startující evropské turné DRAGONFORCE, AMARANTHE a INFECTED RAIN, na němž se trojice kapel představí 6. března také v brněnském SONO centru. Novinku můžeš mezitím pořídit na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace