Nový Spark
venku od 1. července
DRAGONFORCE ohlašují nové album a vzdávají hold videoherní Zeldě

DRAGONFORCE ohlašují nové album a vzdávají hold videoherní Zeldě

Zhruba před měsícem rychlíci DRAGONFORCE zveřejnili čerstvý singl „Doomsday Party“. Na spadnutí už je nejen soudný den, ale i vydání jejich nového alba, které teď kapela ohlašuje s vydáním singlu „Power of the Triforce“.

„Je to pocta naší oblíbené videoherní sérii Zelda,“ říká k novince kytarista Herman Li s tím, že ji kapela na nadcházejícím turné určitě zařadí do svého koncertního setu. První příležitost k tomu bude mít už v listopadu, kdy podnikne severoamerické turné s AMARANTHE a NANOWAR OF STEEL. S prvními jmenovanými pak DRAGONFORCE příští rok v únoru vyrazí i na cesty Evropou, na nichž se 6. března zastaví taky v Brně.

Bude to jen pár dní před vydáním albové novinky „Warp Speed Warriors“, kterou máme čekat 15. března. „Jsme přesvědčení, že to je naše nejambicióznější a nejgrandióznější album. Ukazuje vícero tváří našich uměleckých schopností a zveme nadšence do všemožných metalových subžánrů, aby si v jeho vrstvách našli něco, co je osloví,“ láká Herman.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace