Nový Spark
venku od 1. března
DRAGONFORCE přispěli exkluzivním kouskem do populární VR videohry Beat Saber

DRAGONFORCE přispěli exkluzivním kouskem do populární VR videohry Beat Saber

Metaloví rychlíci DRAGONFORCE vydávají skladbu „Power of the Saber Blade“, exkluzivitu pro populární videohru pro virtuální realitu Beat Saber. Objevuje se na aktuální sadě „Original Soundtrack 6“ a je prý nejrychlejší skladbou, která se zatím ve hře objevila. Není se co divit, mrkněte na zábavný videoklip!

„Pro DRAGONFORCE je skutečná čest mít možnost vytvořit exkluzivní skladbu pro Beat Saber, videohru, ze které jsme sami nadšení. Doufáme, že si ji fanoušci užijí, že je bude bavit, ale že zároveň pro ně bude také výzvou. A už teď netrpělivě vyhlížíme, jak se s ní budete potýkat na levelu Expert+,“ uvádí kousek kapelník Herman Li, sám velký videoherní nadšenec.

Skladba vychází bez tzv. Content ID, což znamená, že ji kdokoliv může šířit bez ohledu na autorská práva a hráči se tak mohou na sociálních sítích chlubit svými výkony a tím, jak si s „Power of the Saber Blade“ ve hře Beat Saber poradili.

Je třeba také připomenout, že 15. března 2024 DRAGONFORCE vydají nové řadové album „Warp Speed Warriors“, s nímž se ještě před vydáním 6. března, objeví v brněnském SONO centru na společném turné s AMARANTHE a INFECTED RAIN. Album můžeš už teď předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace