Nový Spark
venku od 2. května
Dubnový Spark uvádí: Mick Mars sám za sebe v kreativní svobodě

Dubnový Spark uvádí: Mick Mars sám za sebe v kreativní svobodě

O bývalém kytaristovi MÖTLEY CRÜE se toho v poslední době psalo vcelku dost, bohužel zejména kvůli soudním tahanicím s jeho bývalými spoluhráči. Na jeho sólový debut jsme si museli chvilku počkat, ale vyplatilo se. O svěžím kousku „The Other Side of Mars“ mluvila s Mickem redaktorka Monika Bílková. Celý rozhovor najdete v dubnovém čísle Sparku!

Vleklé zdravotní problémy ani neshody s bývalými kolegy z kapely Micka o životní elán a touhu tvořit hudbu rozhodně nepřipravily. Nová deska je důkazem, že dvaasedmdesátiletý kytarista rozhodně nepatří do starého železa.

Nové album Micka Marse koupíte na Sparkshopu!

Na „The Other Side of Mars“ se kytarista představuje lidem se vším všudy – s osobitým stylem a drsnějším zvukem. „Určitě je záhodno rozlišovat mou sólovou tvorbu od té v rámci MÖTLEY CRÜE – myslím, že to je takové základní rozdělení i klíč k pochopení toho, kdo jsem, protože do jedné škatulky se prostě nevejdu. (…) Už teď vím, že chci, aby další deska byla zase trochu jinde, i když vždycky je mým cílem dělat muziku, která se bude lidem líbit a která v sobě bude snoubit dravost rock’n’rollu s melodičností. Co se ovšem týče ‚The Other Side of Mars‘, rozmanitost byla mým záměrem od počátku. Kombinace různých stylů a prvků mě zvlášť lákala a byl jsem zvědavý, co se všechno stane. Navíc odklon od mého zvuku v MÖTLEY CRÜE byl mou hlavní motivací. Zároveň to byla i ta nejděsivější část celého procesu, protože většina lidí má moje hraní spojené právě s MÖTLEY, takže jsem z toho zpočátku měl trochu obavy a snažil jsem se experimentovat tak dlouho, jak to jen šlo. A myslím, že to pro mě dopadlo vcelku dobře,“ říká Mick v rozhovoru. Celý ho najdete v novém čísle tištěného Sparku. Koupíte ho v každé lepší trafice nebo na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace