Nový Spark
venku od 3. ledna
Duch renesance v novém klipu ALIA TEMPORA

Duch renesance v novém klipu ALIA TEMPORA

Melodic metal v podání brněnské kapely stále rozšiřuje okruh svých fanoušků. Právě oni hrají v aktuálním videoklipu pořízeném během show na festivalu Rock Castle klíčovou roli. Skladba „Ready, Hun?“ se představuje v novém, filmovém kabátě.

Hitová písnička ze zatím posledního alba ALIA TEMPORA s názvem „Dragonfly Effect“ si o takové zpracování vyloženě říkala. A když se zrodila správná konstelace, bylo na místě vybalit kamery. „Klip k písničce "Ready, Hun?" jsme natáčeli na festivalu Rock Castle v krásném prostředí zámku v Moravském Krumlově. Rozhodli jsme se jej natočit právě tam, protože jsme měli velkou radost, že můžeme zase strávit pár krásných okamžiků s našimi evropskými fanoušky, kteří za námi přijeli, když my jsme za nimi nemohli,“ prozradila zpěvačka Markéta Morávková, která s fanoušky strávila nejen páteční den, kdy ALIA TEMPORA na Rock Castle vystupovala, ale také celý zbytek festivalu.

„Tyhle chvíle jsme si chtěli uchovat a zároveň dát motivaci a sílu nám i našim fanouškům na podzimní období, které asi zase bude o něco horší, než jsme dřív bývali zvyklí,“ dodala vážně i nadějeplně Markie.

ALIA TEMPORA je kromě koncertování ve fázi přípravy nového studiového alba, které vyjde pod hlavičkou vydavatelství Smile Music.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace