Nový Spark
venku od 1. července
Dva vyprodané večery v Amsterodamu zachytili WITHIN TEMPTATION na novém živáku

Dva vyprodané večery v Amsterodamu zachytili WITHIN TEMPTATION na novém živáku

Ještě než WITHIN TEMPTATION v září vyrazí opět na cesty, dočkáme se od nich koncertní nahrávky. Živák nazvaný prozaicky „Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam“ vyjde 21. června. Kapelu zachycuje při listopadovém vystoupení z roku 2022, odehraném v Ziggo Dome v hlavním městě jejich domoviny.

WITHIN TEMPTATION v rámci turné Worlds Collide odehráli spolu s EVANESCENCE celkem devatenáct vystoupení v sedmnácti evropských městech, v nichž je vidělo dohromady na dvě stě tisíc fanouškům. K vrcholům patřily dva vyprodané večery v hlavním městě jejich rodného Nizozemska, z nichž byl poskládán čerstvý koncertní záznam.

Ten bude k dispozici jak čistě v audio verzi na CD či na vinylu, ale také s obrazem na DVD či Blu-ray, navíc doplněný o obsáhlý 64-stránkový booklet v tvrdé vazbě. Už teď ho přitom můžeš předobjednat na Sparkshopu.

V září se vydají na cesty znovu, přičemž 24. října dorazí taky do Prahy. Během speciálního večera vystoupí taky Tarja Turunen, ANNISOKAY, BLIND8 a ukrajinský zpěvák Alex Yarmak, s nímž WITHIN TEMPTATION před nedávnem nahráli čerstvý singl „A Fool´s Parade“.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace