Nový Spark
venku od 1. prosince
EAGLEHEART oslaví dvacet let své existence speciálním koncertem v Brně

EAGLEHEART oslaví dvacet let své existence speciálním koncertem v Brně

Brněnská powermetalová stálice EAGLEHEART oslaví dvacet let svého působení na české metalové scéně 1. prosince na brněnské Melodce. Koncert bude opravdu speciální – nová sestava, kterou doplní dřívější členové, rarity i skvělí hosté. Přijďte zavzpomínat na staré časy a podpořit kapelu v její další tvorbě!

Během večera na vás čeká několik překvapení – na pódiu se totiž objeví známé tváře, které se za dvacet let vystřídaly v sestavě EAGLEHEART. Jako speciální hosté vystoupí (nejenom) žánrově spříznění PERSEUS a RIMORTIS. Návštěvníci budou mít možnost poprvé vidět novou sestavu EAGLEHEART v Brně a zároveň naposledy na původní Melodce, protože klub se brzy přestěhuje do nových prostor. Nenechte si ujít velkolepou metalovou oslavu plnou nostalgie a zároveň loučení se starou Melodkou, která byla pro kapelu jedním z hlavních působišť. Vstupenky budou k dostání na místě.

V roce 2023 uběhlo neuvěřitelných dvacet let od založení brněnských powermetalových orlů EAGLEHEART, kteří se zapsali do povědomí metalového světa svými deskami „Moment of Life“ (2008), „Dreamtherapy“ (2011) a „Reverse“ (2017), spoluprací s Rolandem Grapowem (MASTERPLAN) či Mikem Terranou. V moravské metropoli je netřeba představovat, v Česku úspěšně brázdí festivalová prkna, ale zahráli si i na evropských pódiích mimo svoji domovinu.

V posledních letech proběhlo v kapele několik změn v sestavě, která je nyní snad již ustálená a natěšená na věci budoucí! V aktuální sestavě kromě leadera kapely, kytaristy a zpěváka Michala Kůse (KREYSON) a sólového vokalisty Romana Sáčka působí i nově příchozí trojice - kytarista Jiří Háb (ex-ROOT) se svým bratrem baskytaristou Davidem Hábem a Vojtou Sedlákem (ex-LIMETALL) za bicí soupravou.

Více informací na stránce události na Facebooku .

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace