Nový Spark
venku od 1. března
Ed Sheeran spojuje světy: spolupracuje s BRING ME THE HORIZON i CRADLE OF FILTH

Ed Sheeran spojuje světy: spolupracuje s BRING ME THE HORIZON i CRADLE OF FILTH

O velmi unikátní spolupráci, která spojila metalový a komerčně popový svět, se postaral Ed Sheeran. A chystá další. Popová megastar vyrůstala s metalem v uších a dodnes je Ed velký fanoušek CRADLE OF FILTH, SLIPKNOT a dalších kapel z nejtvrdšího žánru, takže hledá cestičky, jak se svými oblíbenými umělci najít společnou řeč.

Ed a frontman BRING ME THE HORIZON Oli Sykes minulý týden zahájili předávání cen BRIT Awards 2022 přiostřenou verzí Sheeranova hitu „Bad Habits“. Reakce na vystoupení byla tak pozitivní, že muzikanti nahráli i studiovou verzi. A tak se Ed nebojí zabrousit do ještě temnějších vod.

Šušká se totiž ještě o další možné spolupráci. Dani Filth v jednom z rozhovorů promluvil o možnostech, které může přinést budoucnost:

"Ed vyjádřil touhu stát se součástí některé z mých skladeb a v současné době zvažujeme veškeré možnosti, dál to zatím nedošlo. Pozval mě k sobě domů – bydlí ode mě nedaleko, jen asi 18 až 20 mil. Nejzajímavější bude srovnání a spojení našich hudebních světů. Myslím, že to bude opravdu výzva. V poslední době jsem spolupráce vyhledával, i když mi spousta lidí říkala, že to nebude fungovat. Ale já vždycky dělám věci, od kterých mě lidi odrazují. Spolupracoval jsem s BRING ME THE HORIZON, THE 69 EYES a nedávno také s hiphopovou formací TWIZTID."

„Řekl, že je otevřený všemu, doslova. Je opravdový fanoušek. A zdá se jako opravdu milý kluk,“ dodal frontman CRADLE OF FILTH na adresu popové hvězdy.

Pokud spolupráce dospěje ke zdárnému konci, na výsledek jsme opravdu velmi zvědaví!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace