Nový Spark
venku od 1. září
EMMURE vybavili nový singl animovaným klipem

EMMURE vybavili nový singl animovaným klipem

Nejrozporuplnější kapela od dob LIMP BIZKIT, jak EMMURE označují zahraniční média, před nedávnem vydala novou nahrávku „Hindsight“. Čerstvě je venku oklipovaný singl „Thunder Mouth“.

Song a celkově celá deska je hodně nasáklá nu-metalem. Ostatně lásku k žánru potvrdil v rozhovoru pro Spark i principál kapely Frankie Palmeri. „Nu-metal mám hodně rád a rozhodně bych vypíchl jednu z nejlepších nu-metalových kapel všech dob - ILL NIÑO. Jejich debut „Revolution Revolución“ je naprostý master-piece, jedna z mých úplně nejoblíbenějších desek.“


V pořadí osmá řadovka „Hindsight“ vyšla digitálně koncem června, ve fyzické podobě 24. července u labelu Sharptone Records. Na nahrávce se upevnila spolupráce mezi frontmanem Frankiem Palmerim a kytaristou Joshuou Travisem, který se k EMMURE přidal na minulém počinu „Look at Yourself“ a kapele vdechl čerstvou energii.

Celý rozhovor s Frankiem o (ne)spokojenosti s novým albem, brutalitě jako hudebním nástroji i lásce ke kočkám najdete v srpnovém Sparku. Na stáncích od pátku 31. července.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
10.10. LIVESTREAM ARMORED SAINT
17.10. LIVESTREAM OBITUARY
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?