Nový Spark
venku od 1. října
EMMURE vybavili nový singl animovaným klipem

EMMURE vybavili nový singl animovaným klipem

Nejrozporuplnější kapela od dob LIMP BIZKIT, jak EMMURE označují zahraniční média, před nedávnem vydala novou nahrávku „Hindsight“. Čerstvě je venku oklipovaný singl „Thunder Mouth“.

Song a celkově celá deska je hodně nasáklá nu-metalem. Ostatně lásku k žánru potvrdil v rozhovoru pro Spark i principál kapely Frankie Palmeri. „Nu-metal mám hodně rád a rozhodně bych vypíchl jednu z nejlepších nu-metalových kapel všech dob - ILL NIÑO. Jejich debut „Revolution Revolución“ je naprostý master-piece, jedna z mých úplně nejoblíbenějších desek.“


V pořadí osmá řadovka „Hindsight“ vyšla digitálně koncem června, ve fyzické podobě 24. července u labelu Sharptone Records. Na nahrávce se upevnila spolupráce mezi frontmanem Frankiem Palmerim a kytaristou Joshuou Travisem, který se k EMMURE přidal na minulém počinu „Look at Yourself“ a kapele vdechl čerstvou energii.

Celý rozhovor s Frankiem o (ne)spokojenosti s novým albem, brutalitě jako hudebním nástroji i lásce ke kočkám najdete v srpnovém Sparku. Na stáncích od pátku 31. července.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace