Nový Spark
venku od 2. prosince
ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

Roztančený disko metalcore s perverzní osmdesátkovou image v podání německých ESKIMO CALLBOY boduje a na streamovacích platformách sbírá miliony zhlédnutí. A neméně více či méně ujetých komentářů. Jeden z nich, dle všeho, kapelu popíchl k dalšímu eskamotérskému kousku a ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi. Hudební televizní soutěž, která světu dala už téměř před čtyřiceti lety ABBU nebo v méně vzdálené historii také finská monstra LORDI.

Kapela do soutěže přihlásila svůj nejnovější singl „Pump It“, který navazuje na hudební i vizuální styl předchozích veleúspěšných kousků „Hypa Hypa“ a „We Got the Moves“.

Snažení ESKIMO CALLBOY v Eurovizi můžete sledovat pod hashtagem #EC4ESC. Pokud v průběhu prosince projdou prvotním hodnocením, mohou se začít soustředit na březnové národní finále, z nějž vzejde jeden zástupce, který bude Německo reprezentovat na květnovém finále v italském Turíně.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo