Nový Spark
venku od 3. ledna
ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

Roztančený disko metalcore s perverzní osmdesátkovou image v podání německých ESKIMO CALLBOY boduje a na streamovacích platformách sbírá miliony zhlédnutí. A neméně více či méně ujetých komentářů. Jeden z nich, dle všeho, kapelu popíchl k dalšímu eskamotérskému kousku a ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi. Hudební televizní soutěž, která světu dala už téměř před čtyřiceti lety ABBU nebo v méně vzdálené historii také finská monstra LORDI.

Kapela do soutěže přihlásila svůj nejnovější singl „Pump It“, který navazuje na hudební i vizuální styl předchozích veleúspěšných kousků „Hypa Hypa“ a „We Got the Moves“.

Snažení ESKIMO CALLBOY v Eurovizi můžete sledovat pod hashtagem #EC4ESC. Pokud v průběhu prosince projdou prvotním hodnocením, mohou se začít soustředit na březnové národní finále, z nějž vzejde jeden zástupce, který bude Německo reprezentovat na květnovém finále v italském Turíně.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace