Nový Spark
venku od 1. srpna
ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi

Roztančený disko metalcore s perverzní osmdesátkovou image v podání německých ESKIMO CALLBOY boduje a na streamovacích platformách sbírá miliony zhlédnutí. A neméně více či méně ujetých komentářů. Jeden z nich, dle všeho, kapelu popíchl k dalšímu eskamotérskému kousku a ESKIMO CALLBOY se rozhodli dobýt Eurovizi. Hudební televizní soutěž, která světu dala už téměř před čtyřiceti lety ABBU nebo v méně vzdálené historii také finská monstra LORDI.

Kapela do soutěže přihlásila svůj nejnovější singl „Pump It“, který navazuje na hudební i vizuální styl předchozích veleúspěšných kousků „Hypa Hypa“ a „We Got the Moves“.

Snažení ESKIMO CALLBOY v Eurovizi můžete sledovat pod hashtagem #EC4ESC. Pokud v průběhu prosince projdou prvotním hodnocením, mohou se začít soustředit na březnové národní finále, z nějž vzejde jeden zástupce, který bude Německo reprezentovat na květnovém finále v italském Turíně.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace