Nový Spark
venku od 1. června
EVERGREY vydají svou novou desku v lednu

EVERGREY vydají svou novou desku v lednu

Švédští temní power melodici dokončili nahrávání novinky, která ponese jméno „The Atlantic“ a bude obsahovat deset peprných kousků. Šmrnc jim dodal věhlasný skandinávský producent Jacob Hansen.

„Jedenáctá deska před námi. No není to šílené? Nové album bude třetím kouskem do koncepční skládačky nahrávek předešlých. Nevznikalo zrovna lehce. Bude ale nejtemnější, nejtvrdší a nejrozmanitější v historii kapely,“ uvedl frontman Tom S. Englund, který měl tento rok skutečně napilno, kromě práce s EVERGREY, vydal desku také s americkými REDEMPTION.

Osobnost Toma Englunda jsme více poodhalili v říjnovém čísle Sparku, které už je k dostání pouze v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo