Nový Spark
venku od 3. června
EVIL INVADERS na palubě Basinfirefestu 2023

EVIL INVADERS na palubě Basinfirefestu 2023

Basinfire má v prodeji denní lístky, vyvěsil už i detailní program na jednotlivé dny. V čele všech hvězd jsou GHOST, frontman HIM VILLE VALO a australští bouráci AIRBOURNE. V páteční večer jsou headlinery DARK TRANQUILLITY, BUTCHER BABIES, FAUN, HEIDEVOLK a také EVIL INVADERS, kteří jsou náhradou za FLOTSAM & JETSAM, kteří zrušili všechny evropské koncerty.

EVIL INVADERS na Basinu představí svou loňskou monstrózní desku „Shattering Reflection”, se kterou v Praze v dubnu odehráli strhující vyprodanou show po boku WARBRINGER.

Tahle extrémní heavy kolekce od předchozí „Feed Me Violence“ vyšla téměř po pěti letech a bezpochyby se na ni vyplatilo počkat. Opět obsahuje široce pojatý, dynamický a 80. klasikou inspirovaný mix speedu, heavy a thrashe, kde jsou silné refrény i štěkavý zpěv, hymny i kvapící rychty, které nehledí dopředu dozadu, ale přitom nechybí progresivní nádechy, které chytnou každého fanouška extrémního heavy metalu pod krkem a donutí ho křičet o další kus!

EVIL INVADERS našli dokonalou rovnováhu mezi rychlými, středně rychlými i pomalými písněmi a mezi svými současníky naprosto vyčnívají pro svou oddanost tradičnímu metalu, aniž by se ohlíželi zpět. Jsou precizní, svěží, autentičtí a přitom tenhle žánr posouvají rychle dopředu.

Vstupenky i na jednotlivé dny BASINFIREFestu 2023 jsou v prodeji na stránkách festivalu www.basin.cz . Díky ceně pouhých 1000 Kč/osoba se na festival dá vydat i jen tak na otočku!

Line-up 2023: Airbourne, Butcher Babies, Catastrofy, Cerebral Extinction, Clawfinger, Dance With The Dead, Dark Gamballe, Dark Tranquillity, Driák, Decapitated, Dust Bolt, End, Evil Invaders, Fata Morgana, Faun, Fever 333, Frozen Poppyhead, Gaerea, Ghost, Godless Truth, Haken, Hämatom, Heidevolk, Jungle Rot, Knife, Laid To Waste, Mallephyr, Pain, Paradise Lost, Pestilence, Pro-Pain, Redzed, Riverside, S.D.I., Severals, SpiritWorld, Sunset Trail, Tankard, The Fialky, The Raven Age, Trahir, UnityTX, Urne, Vektor, Vended, Vomitory, VV

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace