Nový Spark
venku od 1. září
FC Metal – hudební servis pro muzikanty a fotbalový merch

FC Metal – hudební servis pro muzikanty a fotbalový merch

Máte kapelu a hledáte PR firmu s mezinárodním přesahem? Máte připravené album, ale nevíte, jak s ním správně vyrazit do světa? Hudební agentura FC Metal vám nabízí své služby. Pro fanoušky metalu a fotbalu pak má fotbalové dresy a další merch.

FC Metal nabízí promotion/PR servis v metalovém světě celé Evropy. S její pomocí bude vaše kapela vidět a hlavně slyšet. FC Metal pomůže s recenzemi a mediálním pokrytí v hlavních metalových médií Evropy. Vaše jméno bude kolovat nejen online, ale i v tisku a v rádiích.

FC Metal nabízí celosvětovou digitální distribuci skrz službu The Orchard (vlastněnou SONY Music) a pokrývá všechny důležité digitální platformy včetně Spotify, Appel, Deezer, Amazon, Google Play a YouTube.

FC Metal rovněž nabízí poradenství v oblasti marketingu na prodej vaší muziky a merche a zajišťuje booking koncertů, ať už krátké šňůry nebo několikatýdenní turné.

Pro detaily prosím kontaktujte FC Metal e-mailem na: info@fcmetal.com a podívejte se na web: www.fcmetal.com


V neposlední řadě má FC metal na skladě slušnou zásobu merche s fotbalovým šmrncem. Kromě dresů nabízí také trika s krátkým i dlouhým rukávem a mikiny. Mrkněte na www.fcmetal.com/shop/

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace