Nový Spark
venku od 30. října
FC Metal – hudební servis pro muzikanty a fotbalový merch

FC Metal – hudební servis pro muzikanty a fotbalový merch

Máte kapelu a hledáte PR firmu s mezinárodním přesahem? Máte připravené album, ale nevíte, jak s ním správně vyrazit do světa? Hudební agentura FC Metal vám nabízí své služby. Pro fanoušky metalu a fotbalu pak má fotbalové dresy a další merch.

FC Metal nabízí promotion/PR servis v metalovém světě celé Evropy. S její pomocí bude vaše kapela vidět a hlavně slyšet. FC Metal pomůže s recenzemi a mediálním pokrytí v hlavních metalových médií Evropy. Vaše jméno bude kolovat nejen online, ale i v tisku a v rádiích.

FC Metal nabízí celosvětovou digitální distribuci skrz službu The Orchard (vlastněnou SONY Music) a pokrývá všechny důležité digitální platformy včetně Spotify, Appel, Deezer, Amazon, Google Play a YouTube.

FC Metal rovněž nabízí poradenství v oblasti marketingu na prodej vaší muziky a merche a zajišťuje booking koncertů, ať už krátké šňůry nebo několikatýdenní turné.

Pro detaily prosím kontaktujte FC Metal e-mailem na: info@fcmetal.com a podívejte se na web: www.fcmetal.com


V neposlední řadě má FC metal na skladě slušnou zásobu merche s fotbalovým šmrncem. Kromě dresů nabízí také trika s krátkým i dlouhým rukávem a mikiny. Mrkněte na www.fcmetal.com/shop/

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
11.11. AMENRA, E-L-R, YLVA
11.11. SICK OF IT ALL, COMEBACK KID, CANCER BATS
12.11. CONAN, UN, SIXES
12.11. SWALLOW THE SUN, OCTOBER TIDE, OCEANWAKE
12.11. AMENRA, E-L-R, YLVA
12.11. Beast in Black, Myrath
13.11. JINJER, THE AGONIST
14.11. INGESTED, WITHIN DESTRUCTION, SIGNS OF THE SWARM, DISTANT
14.11. Sacred Reich
15.11. Mayhem, Gaahls Wyrd, Gost
A co FAKKER!?