Nový Spark
venku od 1. března
FERAT na Basinfirefestu oslaví 35 let. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

FERAT na Basinfirefestu oslaví 35 let. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Legendární plzeňský krvesaj FERAT vystoupí na Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí v kompletní historické sestavě a oslaví 35 let od svého vzniku!

Vstupenky v prodeji za speciální cenu na Sparkshopu!

Kapela, jejíž kořeny sahají až do roku 1985, v říjnu 2017 oslavila v Šeříkovce 30 let od svého vzniku. Šlo o unikátní vystoupení v kompletní historické sestavě a zároveň to byl první i poslední takovýto koncert. Tedy měl být. Až dodnes. FERAT se totiž minimálně ještě jednou na pódiu ukáží. Letos na Basinfirefestu!

Prosby fanoušků po skvělém vystoupení v Šeříkovce, že si ještě jednou přejí slyšet písně FERATu z 80. a 90. let, nebraly konce. Nakonec se podařilo s kultovní heavy, později thrashmetalovou kapelou, domluvit ještě na jedné rozlučce - respektive oslavě jejího života.

Na letošním Basinu tak pod plachtou FERAT pravděpodobně definitivně naposledy uvidíte společně hrát původního zpěváka Marcela Persyho Šamana, kytaristy Daniela Kroba a Radka Kroce, basáka Romana Velinova a bubeníka Alana Reisicha. Těšte se, bude na co vzpomínat!

Basinfirefest letos proběhne ve Spáleném Poříčí od 23. do 26. června. Hlavními hvězdami jsou britské legendy SAXON, které doplní velmi nabušená sestava kapel: BLIND GUARDIAN, JINJER, EPICA, SYMPHONY X, FROG LEAP, SODOM, MOONSPELL a řádka dalších!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace